Aktivity v areáli Parku pod Borovicou

Areál Park pod Borovicou ponúka veľké množstvo športových a adrenalínových aktivít. Aktivity sú k dispozícii hosťom ubytovaným v areáli, či už v bungalovoch, alebo v Kanadskom zrube.

Samotné aktivity si môžete zabezpečiť na kontaktných údajoch ešte pre príchodom, alebo osobne, po ubytovaní sa v našom areáli.

Lanové centrum prosíme objednávať v časovom predstihu. Rybolov je k dispozícii iba ubytovaným hosťom.

Popis aktivít a cenníky

Za 20 minút sa Váš organizmus zbaví stresu a únavy! Teplý kúpeľ je jednoduchý a príjemný spôsob, ako sa zbaviť únavy telesnej i duševnej. Blahodárne účinky sa ešte umocnia, keď sa kúpeľ odohráva v kúpacom sude, pod holým nebom a na čerstvom vzduchu.Voda v kúpacom sude má teplotu 38-39 °C, zohrieva ju nerezový kotol na drevo.  Náš sud má priemer 200 cm/ max. 8 osôb. Sud spĺňa všetky hygienické požiadavky pre komerčné využitie /filtrácia, chem. úprava vody, nerezová vaňa.

Cena za prvé dve hodiny: 30,00 EUR

Cena za každú ďalšiu hodinu: 12,00 EUR

Kúpací sud je nutné zarezervovať minimálne 6 hod. vopred s min. dobou prenájmu 2 hodiny. V cene je zahrnuté zapožičanie osušky pre každú osobu. Nezabudnite si priniesť plavky, prezúvky, prípadne vlastný župan (možnosť zapožičania za poplatok 2,00 EUR).

 
V areáli Park pod Borovicou je možné si zapožičať motorové 250 ccm Buginy. Jazda je možná na zaujímavej trase v rámci areálu.

Cenník jazdy na buginách:

10 min.__________10,00 €

20 min.__________18,00 €

30 min.__________26,00 €

60 min.__________48,00 €

Lanové centrum pod šírim nebom ponúka adrenalínový program pre skupiny aj jednotlivcov. Komplex lanových prekážok umiestnených 8-10 metrov nad zemou prekonávajú účastníci pod vedením vyškoleného inštruktora.

Na zahriatie môžte prekonať malý okruh, prípadne vyskúšať špeciálnu hojdačku. Odvážnejším ponúkame veľký okruh, ktorý prechádza všetkými prekážkami. Každý účastník je poistený a je povinný dodržiavať prevádzkový poriadok.

Zúčastniť programu sa môžu tí, ktorí spĺňajú tieto predpoklady: minimálna výška: 140 cm, minimálny vek: 10 rokov, maximálna váha: 130 kg

1. MALÝ OKRUH (Doba trvania: cca. 1 hodina) Zaškolenie, trenažér, nízke lanové prekážky, lezenie na vysokých lanových prekážkach (polovičný okruh), inštruktor. Cena: 4 €.

2.VEĽKÝ OKRUH (Doba trvania: cca. 1,5 hodina) Zaškolenie, trenažér, nízke lanové prekážky, lezenie na vysokých lanových prekážkach, (celý okruh), inštruktor. Cena: 6 €.

3. OKRUH + BIG SWING (Doba trvania: cca. 1,5 – 2 hodiny) Zaškolenie, trenažér, nízke lanové prekážky, lezenie na vysokých lanových prekážkach a zoskok big swing, inštruktor. Cena: 7 €.

4. DETSKÁ LANOVÁ ŠKOLA Program pre deti do 10 rokov (Doba trvania: 30 minút) Zaškolenie do programu, lezenie na nízkych lanových prekážkach, lezecký cvičný trenažér, inštruktor, hry zamerané na rozvoj osobnosti a tímové hry, súťaže pre deti (pre min. 4, max. 10 detí). Cena: 3 €.

5. SKOK BIG SWING 1 jazda_ 1,50 €, 3 jazdy_ 4 €, 5 jázd_5,50 €.

6. TARZANOV SKOK Minimálny počet účastníkov: 4. Cena: osoba/ skok 2 €.

 
V letných mesiacoch sú naším hosťom k dispozícii dva vonkajšie bazény.
Novovybudovaný, vyhrievaný, 10m dlhý bazén v blízkosti zrubu a pôvodný, 14m dlhý bazén.
 
Na našej minifarme sa stretnete s kravičkami plemena škótsky horský dobytok- Highland, a s ich malými teliatkami. Spolu s nimi tu bývajú ovečky, dva somáriky Roman a Sara a lama Alpaka. V ohrádke pri jazere nájdete minikozičky a taktiež pár diviakov.
 
Priamo v areáli sa nachádzajú dve multifunkčné ihriská s možnosťou zahrať si tenis, floorbal, futbal, basketbal, či badminton. Taktiež poskytujeme možnosť zahrať si stolný tenis (k dispozícii sú 2 stoly).

Cenník:

Tenisový kurt______3,00 €/ hod.

Tenisová raketa_____1,5 €/ hod.

Badminton________3,00 €/ hod.

 
Pri záujme hostí vieme zorganizovať aj jazdu na koni po areáli. Prosím informujte nás o tejto žiadosti dopredu.
 
Pre spestrenie programu vášho teambuildingu, či víkendu s rodinou máme v ponuke ešte aj možnosť zastrieľať si zo vzduchovky alebo luku na terče, poprípade si zahrať menej známu ale veľmi zábavnú hru Petangu.
Hostia majú možnosť zapožičiať si horské bicykle značky Merida.

Link na: popis cykloturistických trás
Cenník:
1 celý deň – 12 EUR
do 2 hodín – 8 EUR

Ak majú hostia záujem o usporiadanie spoločenskej akcie alebo koncertu, areál Park pod Borovicou má k dispozícii vonkajší prírodný amfiteáter a taktiež vnútorné profesionálne pódium, ideálne pre takéto príležitosti.

Podobné sekcie: