Galéria fotografií

Ubytovanie, aktivity, tábory, akcie

Obrázky ubytovania

Park pod Borovicou ponúka dva typy ubytovania. Najvyšší štandard je ubytovanie v novopostavenom drevenom zrube kanadského typu s kapacitou 12 lôžok plus 7 prístelok. Nižším je ubytovanie v murovaných bungalovoch, alebo v drevených chatách s celkovou kapacitou 174 pevných lôžok.

Obrázky z rybolovu na našich troch súkromných rybníkoch

Areál Park pod Borovicou sa v jarných, letných a jesenných mesiacoch stáva obľúbenou destináciou pre rybárske dovolenky. Na našich hostí čaká možnosť športového rybolovu v krásnej prírode Kremnických vrchov, romantické posedenia v altánku pri vode, či ugrilovaný čerstvý pstruh na večeru.

Priamo pred dreveným zrubom sa nachádzajú dve zarybnené súkromné rybárske jazerá. V kaprovom jazere s rozlohou 0,5 ha sú nasadené kapre do 8 kg, karasy a šťuky. Jazero pstruhové (0,4 ha) je zarybnené násadou pstruha dúhového a sivoňa amerického.

Obrázky z firemných akcií, podujatí, táborov

Park pod Borovicou je ideálnym prostredím pre zorganizovanie rozličných firemných stretnutí, seminárov a teambuildingových akcií. Okrem toho sa u nás často uskutočňujú oslavy narodenín, rodinné stretnutia a svadby. V neposlednom rade aj rybárske a motorkárske zrazy.

Park pod Borovicou je taktiež lákadom pre školské jednodňové výlety, viacdňové školy v prírode a detské tábory počas letných mesiacov. Pre deti je na výber rôzne množstvo aktivít a k dispozicií je zabezpečenie stravy počas celého dňa.

.

Ak ste sa rozhodli,
zadajte si online rezerváciu na rybolov

Zadajte si čas a dátum v našom rezervačnom formulári