ubytovanie od 10 € / noc 

maximálna kapacita 118 osôb

Drevené chaty a murované bungalovy sa nachádzajú priamo v areáli pod Borovicou neďaleko zrubu, v prostredí Kremnických hôr v Trnavej Hore. Tento typ ubytovania je vhodný hlavne pre školské výlety/tábory a pre ubytovanie veľkého množstva ľudí ako napríklad motorkárske zrazy. Celková kapacita ubytovania v areáli Parku pod Borovicou (mimo zrubu) je 174 pevných lôžok.

3 drevené dvojpodlažné chaty, každá s kapacitou 36 lôžok v 10 izbách. Toalety a kúpeľne sú spoločné na každom podlaží. Izby sú 2-4 -lôžkové zariadené jednoduchým nábytkom. Kapacita ubytovania na drevených chatách je 118 pevných lôžok. -4 murované bungalovy, každý s kapacitou 14 lôžok v 4 izbách. Izby sú 3-4 -lôžkové. Toalety a kúpeľne sú spoločné pre 2 izby. Izby sú zariadené komfortnejšie. Kapacita ubytovania na murovaných bungalovoch je 56 pevných lôžok.

Cenník a podmienky

Drevené chaty – 10€/osoba/noc
Murované bungalovy – 12€ /osoba/noc
Rezervácia viacerých chát – dohodou

Možnosť zapožičania gril, kotlík…. 15 eur/ deň, drevo 5 eur.

Možnosti stravovania

Stravovanie na 1 osobu :
Raňajky:
Raňajky klasické – 3,50 EUR
Raňajky detské klasické do 12 r. – 2,50 EUR
Raňajky švédske – 7 EUR
Raňajky detské švédske do 12 r. – 5,00 EUR
Obed:
Obed(s polievkou) – 9,50 EUR
Obed detský -do 12 r. – 7,00 EUR
Večera:
Večera – 8,00 EUR
Večera detská – do 12 r. – 6 EUR

ŠPORTOVÝ RYBOLOV

Rybolov priamo v rezorte

Areál Park pod Borovicou sa v jarných, letných a jesenných mesiacoch stáva obľúbenou destináciou pre rybárske dovolenky. Na našich hostí čaká možnosť športového rybolovu v krásnej prírode Kremnických vrchov, romantické posedenia v altánku pri vode, či ugrilovaný čerstvý pstruh na večeru.

Priamo pred dreveným zrubom sa nachádzajú dve zarybnené súkromné rybárske jazerá. V kaprovom jazere s rozlohou 0,5 ha sú nasadené kapre do 8 kg, karasy a šťuky. Jazero pstruhové (0,4 ha) je zarybnené násadou pstruha dúhového a sivoňa amerického.