Firemné akcie, spoločenské podujatia a svadby

Firemné akcie
Pre Vašu akciu vytvoríme podľa Vášho priania ponuku na mieru, program od počiatočného návrhu až po jeho realizáciu s kompletným servisom (program, catering, animátori atd.). Od využitia možností areálu s lanovým centrom, jazerom, či amfiteatrom Vám splníme aj špeciálne požiadavky, ako napríklad let balónom…Na všetky spoločenské udalosti zabezpečíme mäso bravčové, hydinové, hovädzie, alebo jahňacie z vlastnej produkcie.

Rodinné oslavy
Využite možnosť opekania a grilovania, či prípravy gulášu, pod šírim nebom, v prírode. Pre deti máme pripravené rôzne loptové hry, bedminton a detské ihrisko.
V prípade potreby Vám zapožičiame náradie pre rybolov a na grilovanie, úlovky si môžte sami ugrilovať.

Svadby
Výzdobu a stolovanie zabezpečíme podľa Vašich predstáv a želaní. Maximálna kapacita 200 hostí. Hudba reprodukovaná, alebo živá kapela.

Zorganizujeme pre Vás: firemné dni, teambuilding, športové dni, deň detí, opekanie, grilovanie, guláš party, ochutnávka farmárskych výrobkov, FAMILY DAYS pre deti a dospelých, súťaž športového rybárčenia.

Ponúkame Vám: lanové centrum, multifunkčné športové ihrisko s umelým povrchom a osvetlením (20x40m) -futbal, floorbal, tenis…, jazda na buginách, 2x vonkajší bazén, kúpací sud, návšteva nášho mini zoo, lukostrelba, strelba zo vzduchovky, rybolov, 2 zarybnené jazerá, vonkajšie grilovanie,, zapožičanie bicyklov, stolný tenis

Ak ste sa rozhodli,
zadajte si online rezerváciu

Zadajte si čas a dátum v našom rezervačnom formulári