ubytovanie od 20 € / noc 

maximálna kapacita 19 osôb

Pôvodný Zrub Pstruh je lokalizovaný v prostredí Kremnických hôr v Trnavej Hore. Ubytovanie v kanadskom Zrube Pstruh spolu so Zrubom Kapor je ten najvyšší štandard ubytovania, ktorý ponúka areál Park pod Borovicou. Zrub disponuje 6 izbami s kapacitou 12 pevných lôžok a 7 prístelkou, 2 izby sú s balkónom. Každá izba má samostatnú kúpeľňu, sprchovací kút, WC, LCD TV, WIFI pripojenie.

ubytovanie od 20 € / noc 

maximálna kapacita 19 osôb

Novým prírastkom v Parku pod Borovicou je kanadský Zrub Kapor. Zrub Kapor je ideálnym riešením pre skupinové ubytovanie – spriaznené partie a rodiny. Môžeme ho rozdeliť na 2 časti so samostatnými vstupmi. Prvú časť predstavujú 2 poschodia (3 izby na poschodí, samostatná kúpeľňa, samostatná toaleta. Jeho celková kapacita je 12 pevných lôžok a 7 prísteliek.

ubytovanie od 14 € / noc 

maximálna kapacita 56 osôb

Murované bungalovy sa nachádzajú priamo v areáli pod Borovicou neďaleko zrubu, v prostredí Kremnických hôr v Trnavej Hore. Tento typ ubytovania je vhodný hlavne pre školské výlety/tábory a pre ubytovanie veľkého množstva ľudí ako napríklad motorkárske zrazy. Celková kapacita ubytovania v areáli Parku pod Borovicou (mimo zrubu) je 174 pevných lôžok.

ubytovanie od 10 € / noc 

maximálna kapacita 118 osôb

Drevené chaty sa nachádzajú priamo v areáli pod Borovicou neďaleko zrubu, v prostredí Kremnických hôr v Trnavej Hore. Tento typ ubytovania je vhodný hlavne pre školské výlety/tábory a pre ubytovanie veľkého množstva ľudí ako napríklad motorkárske zrazy. Celková kapacita ubytovania v areáli Parku pod Borovicou (mimo zrubu) je 174 pevných lôžok.

Reštaurácia pod borovicou

RBS_7859
RBS_7864
RBS_7856

Atrakcie v našom rezorte

Usporiadanie společenských akcií a koncertov v amfiteátri, alebo vnútornom pódiu

Lukostreľba, streľba zo vzduchovky alebo hranie petangu

Kúpanie sa v kúpacom sude

Návšteva Mini ZOO

Jazda na koni

Hranie tenisu, basketbalu, badmintonu, floorbalu, futbalu a stolného tenisu

Kúpanie sa vo vonkajších bazénoch

Ako nás nájdete

Smer z Bratislavy, po R1 odbočte na druhej odbočke smer Žiar nad Hronom, Prievidza doprava po asi 200m odbočte doľava smer Trnavá Hora, Hronská Dúbrava.

Smer od Zvolena po rýchlostnej ceste oddbočte doprava na Hronskú Dúbravu, prejdete obcou Hronská Dúbrava za ktorou nasleduje obec Trnavá Hora. V Trnavej Hore pri pube Monaco odbočte doprava a stále rovno cez železničné priecestie.

Ubytovateľ sa dohovorí: Slovensky, Česky, Poľsky, Anglicky, Nemecky, Maďarsky
Kontaktná osoba: Jozef Macz
Telefón0907 988 357
Emailpodborovicou@gmail.com
 Sídlo na Google mapách

Pracovný čas:
Po-Pia od 8:00-14:00hod., Sobota od 8:00-12:00hod.

Adresa
Trnavá Hora 2487, 966 11 Trnavá Hora, Slovensko
GPS súradnice areálu: 48.605262 18.948409